7NN19648 Zvětšit

Náhrdelník s přívěskem labutě, rozměr přívěsku 14x13mm, délka řetízku 550mm, šířka 2.5mm, hmotnost 8g

Sperkyla

7NN19648

Nové

Náhrdelník s přívěskem ve tvaru labutě v stříbrné barvě je elegantním doplňkem pro každou příležitost. Přívěsek má rozměry 14x13 mm a řetízek měří 550x2,5 mm. Tento šperk se skvěle hodí na večerní akce či jako denní ozdoba k různým outfitům. Zapínání je klasické, což zajišťuje snadnou manipulaci. Ideální volba pro dámy, které ocení jemný a stylový design. Přívěsek 14x13mm.

Více informací

Skladem

212 Kč

s DPH

Dodání do 24h... Více zde

Záruka 2 roky

Možnost vrácení do 14 dnů

Faktura v e-mailu, nebude v krabičce

Dárek ke každé objednávce

Ještě 999 Kč a máte dopravu zdarma!
Česká pošta - Balík do ruky Odesíláme dnes

Více informací

Náhrdelník s přívěskem labutě je elegantní šperk, který osloví každého milovníka originálních doplňků. Přívěsek ve tvaru labutě dodává celému náhrdelníku jedinečný a sofistikovaný vzhled.

Vlastnosti šperku:
  • Barva: stříbrná
  • Dekorace: obsahuje jeden přívěsek ve tvaru labutě o rozměrech 14x13 mm
  • Délka řetízku: 550 mm
  • Šířka řetízku: 2,5 mm
  • Zapínání: klasické zapínání na karabinku
  • Vzor: pletený efekt řetízku
Tento náhrdelník se skvěle hodí pro různé příležitosti, ať už se jedná o každodenní nošení nebo speciální události. Je vhodný jak pro ženy, tak i pro unisex styl.Celková hmotnost šperku je 8 g.

Parametry

BarvaStříbrná, Barva materiálu
MotivZvířata
UrčeníUnisex
PovrchLesklý
KamenyBez kamene
Délka (mm)550
Šířka (mm)2.5
Hmotnost (g)8
MateriálChirurgická ocel
Balení obsahujePřívěsek + Řetízek